San Andreas
Oficiální info
Oficiální info
Info:
- budete moci hrát za dvě osoby
- za hlavní postavu a za ženu (po nějaké misi)
- novou zbraní bude skleněná lahev, kterou můžete někoho zezadu zabít
- můžete řídit tramvaj, metro, nazdemku, vlak, lanovku, ...
- musíte jíst - obchody s jídlem na každém rohu
- města větší než VC
- vysoká AI (umělá inteligence)
- barva HUDu by měla být modrá
- cesta autem mezi městy se pohybuje okolo patnácti minut
- nejvyšší hora měří půl míle (cca 800 m) a jmenuje se Mt. Chilliad
- na hoře Mt. Chilliad je motel
- nový dopr. prostředek je kolo BMX
- v městech budou letiště
- města jsou propojeny železnicí
- možnost plavat a potápět se
- možnost vykrádat domy
- hra nelze dohrát dříve než za 150 hodin
- hra má přes 150 misí
- ve hře není mulitplayer

Info z IGN:
CJ se může tetovat. Možnost ovládat kameru ve všem směrech při jízdě autem. Auta můžou být rezivé a můžou být špinavé. rezivět.

Každou chvilkou se budete učit nové útoky, závisí to také na chození tréninku. Do aut se může nainstalovat Nitro Oxid kit, který zrychlí auto po dobu asi 15 sekund. Prý půjde jen na nějaké typy aut. Dále jako ve VC budou policejní, ambulanční a hasičské mise, nové mise jsou s odtahové. U CJ matky se můžete schovat, pokud vás bude hledat policie. Můžete řídit vlaky, tramvaje a nadzemku. Možná i metro. Můžete se učit řídit v autoškole.

Oficiální info:
Detailní kouřové a světelné efekty. Při vykrádání auta ještě CJ na řidiče zařve. Každý člověk žije svůj vlastní život, můžete ho tedy sledovat. Bude jíst, chodit se koupat, půjde domů... . Všichni na CJ budou volat podle toho jak bude tlustý. Např. "ty tlustej bastarde". Města jsou větší než Vicecity. Při skočení z velkého domu by jste se měli zabít. Můžete zaútočit lahví, kterou si vytáhnete z koše. CJ se může ostříhat do tří stylů.

Info z Gamespotu:
Jsou to podrobnější informace ke stravování. Restaurace nebo fast foody by měly být na každém rohu, tak by neměl dělat problém kdykoliv se najíst. Pokud jíst nebudete, zhubnete, umřete. Pokud to přeženete, ztloustnete.

Doplnění z prewiew na Tiscali ?:
Funkce jíst se bude moci vypnout, takže kdo nebude chtít, toho to otravovat nebude.Reklama: online poker online poker online casinos texas holdem